Produkty Sprawdź produkty

BetaJoint

 

Dylatacja w standardzie ocynkowana przeznaczona do stosowania w średnio obciążonych posadzkach na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Dylatacja wykonana z 2mm ocynkowanej stali z 12mm ochroną krawędzi po obu stronach złącza.  Idealna na parkingi, pod gumowe opony.

betajoint WYSOKOŚĆ DYLATACJI [mm] WYSOKOŚĆ POSADZKI [mm]
130 140 – 160
150 160 – 180
175 185 – 210
200 210 – 230
225 235 – 250

W dylatacji BetaJoint występują dwie symetryczne płyty rozdzielające o pełniej wysokości oraz specjalnie zaprojektowane i uformowane miejsce gdzie znajdują się płytowe dyble przenoszące obciążenia – nadaje to dylatacji dodatkowej sztywności oraz prostości.

                               betajoint-przekrój

Doskonałe zakotwienie w betonie osiągnięto dzięki specjalnemu zagięciu górnej i dolnej części obu płyt dzielących wzdłuż dylatacji oraz ich specjalnej perforacji, taka konstrukcja zapobiega również skręcaniu się dylatacji.

 

Zaokrąglone krawędzie od wewnętrznej strony szczeliny dylatacyjnej zapobiegają uszkodzeniom kół wózków widłowych.

 

W całości ocynkowana dylatacja do dużych obciążeń o znacznie mniejszej wadze i cenie w porównaniu do tradycyjnych dylatacji z ciężkimi płaskownikami zbrojącymi krawędzie stanowi atrakcyjną i ekonomiczną alternatywę dla tych dylatacji.

 

Dylatacja może być cięta w każdym miejscu bez utraty jej prostości, może być użyta zarówno do wewnętrznych jak i zewnętrznych zastosowań.

 

Dylatacja jest w standardzie dostarczana z płytowymi dyblami przenoszącymi obciążenia TD6, grubości 6m, ale na życzenie klienta może być dostarczona z dyblami TD8, grubości 8mm lub TD10, grubości 10mm. Długość jednego odcinka dylatacji to 2,4mb – niewielkie odcinki ułatwiają przenoszenie oraz montaż i regulację poziomu i prostości.

betajoint-rzuty
Optional Diamond Dowel (DD6) plate

KARTA TECHNICZNA pdf_button