Produkty Sprawdź produkty

AlphaJoint CSS nierdzewka

AlphaJoint CSS to dylatacja do średnich i dużych obciążeń w standardzie dostarczana z górnymi profilami ceowymi wykonanymi ze stali nierdzewnej.  Górne profile tzw. CSS (profile C ze stli nierdzewnej Stainless Steel) nadają dylatacji estetyczny wygląd oraz eliminują ryzyku korozji czy zniszczenia profili wywołanego korozją przez lata użytkowania mimo kontaktu posadzki z wilgocią lub środkami chemicznymi.

Przedłużona górą i dołem płyta rozdzielająca oraz perforacja tych przedłużeń zapewniają ciągłe zakotwienie w betonie oraz zwiększenie sztywności dylatacji. Dylatacja ta może być stosowana w halach po których poruszają się wózki ze wszystkimi rodzajami kół, również z małymi, twardymi kołami.

alphajoint-css

Dylatacja pełni również rolę przerwy roboczej i pozwala na przerwanie betonowania w dogodnym momencie.

ALPHAJOINT-CSS-NIERDZEWSKA

Dylatacja jest w standardzie dostarczana z płytowymi dyblami przenoszącymi obciążenia TD6, grubości 6m, ale na życzenie klienta może być dostarczona z dyblami TD8, grubości 8mm lub TD10, grubości 10mm. Długość jednego odcinka dylatacji to 2,4mb – niewielkie odcinki ułatwiają przenoszenie oraz montaż i regulację poziomu i prostości.

AlphaJoint-css_nierdzewna

karta techniczna pdf_button