Produkty Sprawdź produkty

Dylatacje SINUSOIDALNE

Dylatacje (profile dylatacyjne) sinusoidalne

Technologia Sinus Slide® w dylatacjach sinusoidalnych

Rewolucyjne rozwiązanie dylatacyjne (opatentowane)

Dylatacje sinusoidalne tworzone w oparciu o technologię Sinus Slide® stanowią genialne rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizowało rynek betonowych posadzek przemysłowych. Dzięki stworzeniu sinusoidalnej formy szczeliny dylatacyjnej przejazd przez takie dylatacje posadzek przemysłowych jest wolny nie tylko od wstrząsów ale również od wibracji. Komfort ten jest zachowany nawet przy  maksymalnym 2- centymetrowym otwarciu złącza. Dylatacje sinusoidalne zapewniają nieprzerwane podparcie kół podczas przejazdu. Dzięki temu operator odnosi wrażenie całkowitego braku szczeliny dylatacyjnej w posadzce.

Wyeliminowanie uderzeń kół o krawędzie płyt betonowych przy przejazdach przez złącze wpływa również na trwałość posadzki. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminujemy przyczynę uszkodzeń dylatacji, betonu wzdłuż dylatacji, kół wózków widłowych oraz transportowanych wrażliwych na wstrząsy towarów między innymi takich jak: towary szklane, elektroniczne, spożywcze i tym podobne.

Dylatacje sinusoidalne, takie jak HC-Delta Sinus Slide® czy Cosinus Slide®, sprawiają, że nawet wózki widłowe o bardzo małych kołach nie odczują momentu przejazdu przez szczelinę. Brak zniszczeń dylatacji oraz posadzki wzdłuż dylatacji to oszczędność pieniędzy oraz czasu na drogich i trudnych naprawach.

Technologia Sinus Slide® to nie tylko sinusoidalna szczelina dylatacyjna, ale również granica beton-stalowy profil o charakterystycznym sinusoidalnym kształcie. Dylatacje sinusoidalne HC-Delta Sinus Slide® i Cosinus Slide® gwarantują przede wszystkim:

– przejazd w 100% wolny od wstrząsów i wibracji,

– odczucie całkowitego braku dylatacji w posadzce,

– brak uszkodzeń dylatacji, posadzki czy transportowaniu towarów, sprzętu załadunkowego i rozładunkowego oraz kół wózków widłowych,

– oszczędność na kosztach eksploatacyjnych.

Dylatacje sinusoidalne są też wykorzystywane do napraw zniszczonych dylatacji (DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ) jak i przy połączeniach istniejących i nowych posadzek (DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ).

 


Technologia SINUS SLIDE
® w dylatacjach sinusoidalnych

Rewolucyjne rozwiązanie dylatacyjne

(zgłoszone do opatentowania)

Technologia SINUS SLIDE® to genialne rozwiązanie dylatacyjne, które całkowicie zrewolucjonizowało rynek betonowych posadzek przemysłowych.

Dzięki stworzeniu sinusoidalnej formy szczeliny dylatacyjnej przejazd przez dylatację nawet przy maksymalnym 2 cm otwarciu złącza jest wolny od wstrząsów a nawet najmniejszych wibracji. Ciągłe podparcie kół podczas przejazdu skutkuje odczuciem całkowitego braku dylatacji w posadzce.

ss
dylatacja-sinusoidalna-SINUS-SLIDE

Posadzka przemysłowa w 100% wolna od dylatacji jest teraz możliwa!


Wyeliminowanie uderzeń kół o krawędzie płyt betonowych przy przejazdach przez złącze eliminuje przyczynę uszkodzeń dylatacji, betonu wzdłuż dylatacji, kół wózków widłowych jak również transportowanych wrażliwych na wstrząsy towarów (np. szklanych, elektronicznych, spożywczych itp.).


Nawet wózki widłowe o bardzo małych kołach nie odczują momentu przejazdu przez dylatację. Brak zniszczeń dylatacji oraz posadzki wzdłuż dylatacji to oszczędność pieniędzy oraz czasu na drogich i trudnych naprawach.

 

sinusoidalna-dylatacja sinusoidalna-dylatacja sinusoidalna-dylatacja

Technologia SINUS SLIDE® to nie tylko sinusoidalna szczelina dylatacyjna ale również sinusoidalna granica beton-stalowy profil.

 

– Przejazd w 100% wolny od wstrząsów i wibracji

 

– Odczucie całkowitego braku dylatacji w posadzce

 

– Brak uszkodzeń dylatacji i posadzki jak i transportowanych towarów, sprzętu załadunkowo rozładunkowego oraz kół wózków widłowych

 

– Oszczędność na kosztach eksploatacyjnych

 


RODZAJE DYLATACJI SINUSOIDALNYCH
strzalki
HC-Delta SINUS SLIDE COSINUS SLIDE (Nowość!)
HC-Delta-SINUS-Slide COSINUS-SLIDE

 

 
Posadzka przemysłowa w 100% wolna od dylatacji jest teraz możliwa!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE