Produkty Sprawdź produkty

ECLIPSE ocynkowana

Dylatacje posadzek przemysłowych PERMABAN ECLIPSE ocynkowane

permaban-eclipse Permaban ECLIPSE to mocne i wytrzymałe dylatacje posadzek przemysłowych przeznaczone do dużych obciążeń. Konstrukcja wykonana w standardzie z 2mm stali ocynkowanej..

W górnej części dylatacji znajduje się dodatkowe zbrojenie w postaci pręta o trójkątnym
przekroju, wykonanego ze stali o dużej wytrzymałości. To dodatkowe zbrojenie krawędzi stanowi dodatkowe wsparcie w miejscu najbardziej narażonym na uderzenia kół pojazdów. Dzięki solidnemu wzmocnieniu dylatacja dobrze sprawdza się przy intensywnym ruchu pojazdów oraz przy dużych obciążeniach.

 

W konstrukcji Permaban ECLIPSE występują dwie symetryczne płyty rozdzielające o pełniej wysokości oraz specjalnie zaprojektowane i uformowane miejsce, gdzie znajdują się przenoszące obciążenia płytowe dyble. Nadają one dylatacji dodatkowej sztywności oraz sprawiają, że zachowuje ona prostą linię.

                                 eclipse

 


Doskonałe zakotwienie w betonie osiągnięto dzięki specjalnemu zagięciu górnej i dolnej części obu płyt dzielących wzdłuż dylatacji oraz ich specjalnej perforacji. Taka konstrukcja sprawia również, że dylatacje posadzek przemysłowych Permaban ECLIPSE nie skręcają się.
Zaokrąglone krawędzie od wewnętrznej strony szczeliny dylatacyjnej zapobiegają uszkodzeniom kół wózków widłowych.
W całości ocynkowana dylatacja do dużych obciążeń wyróżnia się znacznie mniejszą wagą i niższą ceną w porównaniu do tradycyjnych ocynkowanych konstrukcji z ciężkimi płaskownikami, które zazwyczaj zbroją krawędzie szczeliny. Dzięki temu jest ona atrakcyjną i ekonomiczną alternatywą dla nich.

Dylatacje posadzek przemysłowych Permaban ECLIPSE mogą być cięte w każdym miejscu bez utraty linii prostej konstrukcji. Doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Podobnie jak nierdzewne dylatacje dzienne posadzek Permaban AlphaJoint CSS Permaban Eclipse są dostarczane w standardzie z przenoszącymi obciążenia płytowymi dyblami TD6 o grubości 6mm, ale na życzenie dostarczamy ją też z dyblami TD8, grubości 8mm lub TD10, grubości 10mm.

Długość jednego odcinka dylatacji to 2,4mb. Niewielkie odcinki ułatwiają przenoszenie na budowie, montaż i regulację poziomu i prostoliniowości.

eclipse

KARTA TECHNICZNA  pdf_button

W dylatacji Eclipse występują dwie symetryczne płyty rozdzielające o pełniej wysokości oraz specjalnie zaprojektowane i uformowane miejsce gdzie znajdują się płytowe dyble przenoszące obciążenia – nadaje to dylatacji dodatkowej sztywności oraz prostości.

Doskonałe zakotwienie w betonie osiągnięto dzięki specjalnemu zagięciu górnej i dolnej części obu płyt dzielących wzdłuż dylatacji oraz ich specjalnej perforacji, taka konstrukcja zapobiega również skręcaniu się dylatacji.

Zaokrąglone krawędzie od wewnętrznej strony szczeliny dylatacyjnej zapobiegają uszkodzeniom kół wózków widłowych.

W całości ocynkowana dylatacja do dużych obciążeń o znacznie mniejszej wadze i cenie w porównaniu do tradycyjnych dylatacji z ciężkimi płaskownikami zbrojącymi krawędzie stanowi atrakcyjną i ekonomiczną alternatywę dla tych dylatacji.

Dylatacja może być cięta w każdym miejscu bez utraty jej prostości, może być użyta zarówno do wewnętrznych jak i zewnętrznych zastosowań.

Dylatacja jest w standardzie dostarczana z płytowymi dyblami przenoszącymi obciążenia TD6, grubości 6m, ale na życzenie klienta może być dostarczona z dyblami TD8, grubości 8mm lub TD10, grubości 10mm. Długość jednego odcinka dylatacji to 2,4mb – niewielkie odcinki ułatwiają przenoszenie oraz montaż i regulację poziomu i prostości.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

eclipse eclipse