Produkty Sprawdź produkty

BetaJoint

Dylatacje dzienne posadzek – dylatacje z ocynkowanej blachy – BetaJoint

BetaJoint to wykonane w standardzie  z ocynkowanej blachy  dylatacje dzienne posadzek. Są przeznaczone do stosowania w średnio obciążonych posadzkach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dylatacja tego typu jest wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 2 mm i wyposażona w 12 mm ochronę krawędzi po obu stronach złącza. To konstrukcja idealna na parkingi oraz pod gumowe opony.

Dylatacje dzienne posadzek BetaJoint są wyposażone w dwie symetryczne blachy rozdzielające o pełniej wysokości specjalnie wygięte i perforowane na końcach z osadzonymi i przyspawanymi w otworach dyblami płytowymi  przenoszącymi obciążenia. Konstrukcja z takim rozwiązaniem wyróżnia się dodatkową sztywnością oraz prostą linią.

betajoint WYSOKOŚĆ DYLATACJI [mm] WYSOKOŚĆ POSADZKI [mm]
130 140 – 160
150 160 – 180
175 185 – 210
200 210 – 230
225 235 – 250

Polecamy również podobne dylatacje dzienne posadzek takie jak np. BetaExpansion przeznaczone głównie do zastosowań zewnętrznych.

                               betajoint-przekrój

Doskonałe zakotwienie w betonie osiągnięto dzięki specjalnemu zagięciu i perforacji  górnej i dolnej części obu blach dzielących. Połączenie tych elementów sprawia, że te dylatacje dzienne posadzek przemysłowych są nie tylko solidnie zamocowane w podłożu, ale ich konstrukcja zapobiega również skręcaniu się dylatacji.

Dodatkowym atutem dylatacji są zaokrąglone krawędzie, które eliminują ryzyko uszkodzenia kół wózków widłowych. BetaJoint to w całości dwie ocynkowane blachy, które doskonale sprawdzają się w posadzkach narażonych na małe i średnie obciążenia. Jednocześnie wyróżniają się mniejszą masą od klasycznych rozwiązań tego rodzaju. Są również od nich znacznie tańsze. Dzięki temu stanowią korzystną alternatywę dla przedsiębiorców, którzy inwestują w dylatacje posadzek przemysłowych.

Dylatacja może być wykorzystana zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych zastosowań.

Dylatacje BetaJoint mają długość 2,4 m, ale mogą być dowolnie przycinane do pożądanej długości bez ryzyka utraty ich prostego kształtu. W standardzie są one dostarczane z płytowymi dyblami w rozmiarze TD6, o grubości 6 mm. Dostępne są również płytowe dyble TD8, grubości 8 mm lub TD10, grubości 10 mm.

 

betajoint-rzuty
Optional Diamond Dowel (DD6) plate

KARTA TECHNICZNA pdf_button