Produkty Sprawdź produkty

BetaJoint

Ocynkowane dylatacje posadzek przemysłowych BetaJoint

BetaJoint to w standardzie ocynkowane dylatacje dzienne posadzek. Są one przeznaczone do stosowania w średnio obciążonych posadzkach na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dylatacja tego typu jest wykonana z 2mm ocynkowanej stali z 12mm ochroną krawędzi po obu stronach złącza. To konstrukcja idealna na parkingi, pod gumowe opony.
Dylatacje posadzek przemysłowych BetaJoint są wyposażone w dwie symetryczne płyty rozdzielające o pełniej wysokości. Mają również specjalnie zaprojektowane i uformowane miejsce, gdzie znajdują się przenoszące obciążenia płytowe dyble. Konstrukcja z takim rozwiązaniem wyróżnia się dodatkową sztywnością oraz prostą linią.
betajoint WYSOKOŚĆ DYLATACJI [mm] WYSOKOŚĆ POSADZKI [mm]
130 140 – 160
150 160 – 180
175 185 – 210
200 210 – 230
225 235 – 250

Polecamy również podobne dylatacje dzienne posadzek BetaExpansion przeznaczone głównie do zastosowań zewnętrznych.

                               betajoint-przekrój

Doskonałe zakotwienie w betonie osiągnięto dzięki specjalnemu zagięciu górnej i dolnej części obu płyt dzielących wzdłuż dylatacji oraz ich specjalnej perforacji. Połączenie tych elementów sprawia, że te dylatacje posadzek przemysłowych są doskonale zakotwiczone w betonie, taka konstrukcja zapobiega również skręcaniu się dylatacji.

 

Dodatkowym atutem dylatacji są zaokrąglone krawędzie, które eliminują ryzyko uszkodzenia kół wózków widłowych. BetaJoint to w całości ocynkowane profile dylatacyjne, które doskonale sprawdzają się w posadzkach narażonych na małe i średnie obciążenia. Jednocześnie wyróżniają się mniejszą masą od klasycznych rozwiązań tego rodzaju. Są również od nich znacznie tańsze, co stanowi korzystną alternatywę dla przedsiębiorców, którzy inwestują w dylatacje posadzek przemysłowych.

 

Dylatacja może być użyta zarówno do wewnętrznych jak i zewnętrznych zastosowań.

 

Dylatacje BetaJoint mają długość 2,4m, ale mogą być dowolnie przycinane do pożądanej długości bez ryzyka utraty ich prostego kształtu. W standardzie są one dostarczane z płytowymi dyblami w rozmiarze TD6, o grubości 6mm. Dostępne są również płytowe dyble TD8, grubości 8mm lub TD10, grubości 10mm.

betajoint-rzuty
Optional Diamond Dowel (DD6) plate

KARTA TECHNICZNA pdf_button