Produkty Sprawdź produkty

Folia budowlana izolacyjna

Folia budowlana – folie izolacyjne pod posadzkę

Folie izolacyjne pod posadzkę czy pod wylewki stanowią skuteczną izolację przeciwwilgociową, oraz warstwę ślizgową niezbędną przy układaniu posadzki na gruncie lub innym wilgotnym podłożu. Najczęściej jest to folia budowlana izolacyjna polietylenowa czarna.

Folia budowlana izolacyjna czarna jest wytwarzana metodą formowania rozdmuchem z polietylenu o małej gęstości (LDPE). Tego typu materiały są wodoszczelne, elastyczne i wytrzymałe, dlatego doskonale nadają się na folie izolacyjne pod posadzkę.

Oferowane przez nas materiały są składane do szerokości ok. 1-2 m i zwijane w rolki.

Folie okryciowe stosuje się do przykrywania wykonanych i zaimpregnowanych posadzek w celu zabezpieczenia powierzchni przed zbyt szybką i nierównomierną utratą wilgoci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo folie ochronne czarne typu 150 lub 200. Szerokości: od 4 – 12m.

folia grubość foli [mm] szerokość foli [m] długość foli [m] ilość m2 w rolce
0,15 8 33 264
0,15 6 33 298
0,2 8 33 264
0,2 6 33 298
0,5 6 25 150

NA POSADZKĘ: Folie okryciowe stosuje się do przykrywania wykonanych i zaimpregnowanych posadzek w celu zabezpieczenia powierzchni przed zbyt szybką i nierównomierną utratą wilgoci.

W ofercie folie ochronne czarne tylu 150 lub 200. Szerokości: od 4 – 12m.

Zastosowanie foli powinno być zgodne z projektem technicznym obiektu, opracowanym według obowiązujących przepisów budowlanych, uwzględniającym właściwości techniczne foli.

rozkładanie folii na budowie DMV-PLUS rozkładanie folii na budowie DMV-PLUS rozkładanie folii na budowie DMV-PLUS
NAPRAWA ZNISZCZONYCH DYLATACJI HC-SINUS SLIDE REPAIR NAPRAWA ZNISZCZONYCH DYLATACJI HC-SINUS SLIDE REPAIR dylatacja AlphaJoint Permaban