Produkty Sprawdź produkty

Folia budowlana izolacyjna

Folia budowlana izolacyjna do betonowych posadzek przemysłowych

Folie izolacyjno budowlane stosowane pod posadzki i wylewki stanowią izolację przeciwwilgociową oraz warstwę ślizgową niezbędną przy układaniu posadzki na gruncie lub innym wilgotnym podłożu. Najczęściej jest to folia polietylenowa czarna.

Folia czarna wytwarzana metodą formowania rozdmuchem z polietylenu o małej gęstości (LDPE). Folia jest wodoszczelna, elastyczna i wytrzymała.

Folie są składane do szerokości ok. 1-2m i zwijane w rolki.

Folie okryciowe stosuje się do przykrywania wykonanych i zaimpregnowanych posadzek w celu zabezpieczenia powierzchni przed zbyt szybką i nierównomierną utratą wilgoci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo folie ochronne czarne typu 150 lub 200. Szerokości: od 4 – 12m.

folia grubość foli [mm] szerokość foli [m] długość foli [m] ilość m2 w rolce
0,15 8 33 264
0,15 6 33 298
0,2 8 33 264
0,2 6 33 298
0,5 6 25 150

NA POSADZKĘ: Folie okryciowe stosuje się do przykrywania wykonanych i zaimpregnowanych posadzek w celu zabezpieczenia powierzchni przed zbyt szybką i nierównomierną utratą wilgoci.

W ofercie folie ochronne czarne tylu 150 lub 200. Szerokości: od 4 – 12m.

Zastosowanie foli powinno być zgodne z projektem technicznym obiektu, opracowanym według obowiązujących przepisów budowlanych, uwzględniającym właściwości techniczne foli.

rozkładanie folii na budowie DMV-PLUS rozkładanie folii na budowie DMV-PLUS rozkładanie folii na budowie DMV-PLUS
NAPRAWA ZNISZCZONYCH DYLATACJI HC-SINUS SLIDE REPAIR NAPRAWA ZNISZCZONYCH DYLATACJI HC-SINUS SLIDE REPAIR dylatacja AlphaJoint Permaban