NAPRAWA uszkodzeń posadzek przemysłowych

Uszkodzenia posadzek przemysłowych to prawdziwy koszmar każdego magazynu czy hali produkcyjnej, uniemożliwiający normalne funkcjonowanie całego obiektu.

Newralgicznym punktem każdej posadzki są oczywiście dylatacje, których nie da się wyeliminować. .

Koła pojazdów, które przejeżdżają przez prostą, otwartą szczelinę dylatacyjną wpadają w nią z impetem uderzając o krawędź betonowej płyty.

W hali produkcyjnej ciężkich konstrukcji stalowych koło Zawiercia, firma PRIMTEAM Grzegorz Waniek systematycznie naprawia zniszczone dylatacje.

Pierwsze naprawy na tzw. „próbę” były przeprowadzone już w 2016 roku, kolejne w 2020 i 2022 roku, następne już niedługo.

Każda naprawa zakończona sukcesem! można zapomnieć o dylatacjach i skupić się na pracy.

Beton wzdłuż zniszczonych dylatacji był usuwany do samej podbudowy, montowane były sinusoidalne profile dylatacyjne #sinusslide i całość uzupełniana betonem. Przy dużych obciążeniach posadzki, #profile #naprawcze mogą nie być wystarczające gdyż oprócz zabezpieczenia krawędzi konieczne jest zapewnienie przenoszenia obciążeń między płytami. Jeśli szukasz więc wykonawcy doświadczonego w naprawach dylatacji to możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Grzegorza z firmy PRIMTEAM!

Dylatacje sinusoidalne zapewniają 100% podparcia pod kołami w momencie przejazdu, dzięki czemu przejazd przez dylatacje jest w 100% wolny od wstrząsów a nawet najmniejszych wibracji! Profile sinusoidalne ELIMINUJĄ PRZYCZYNĘ powstawania problemów z dylatacjami.