NAPRAWA uszkodzeń posadzek przemysłowych

Uszkodzenia posadzek przemysłowych to prawdziwy koszmar każdego magazynu czy hali produkcyjnej, uniemożliwiający normalne funkcjonowanie całego obiektu.

W hali produkcyjnej ciężkich konstrukcji stalowych koło Zawiercia, firma PRIMTEAM Grzegorz Waniek systematycznie naprawia zniszczone dylatacje. Pierwsze naprawy na tzw. „próbę” były przeprowadzone już w 2016 roku, kolejne w 2020 i 2022 roku, następne już niedługo. Każda naprawa była oczywiście zakończona sukcesem! można zapomnieć o dylatacjach i skupić się na pracy.>br> Beton wzdłuż zniszczonych dylatacji był usuwany do samej podbudowy, montowane były #sinusoidalne profile dylatacyjne #sinusslide i całość uzupełniana betonem. Przy dużych obciążeniach posadzki, #profile #naprawcze mogą nie być wystarczające, gdyż oprócz zabezpieczenia krawędzi konieczne jest zapewnienie przenoszenia obciążeń między płytami.
Jeśli szukasz więc wykonawcy doświadczonego w naprawach dylatacji to możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Grzegorza z firmy PRIMTEAM!

Dylatacje sinusoidalne zapewniają 100% podparcia pod kołami w momencie przejazdu, dzięki czemu przejazd przez dylatacje jest w 100% wolny od wstrząsów a nawet najmniejszych wibracji! Profile sinusoidalne ELIMINUJĄ PRZYCZYNĘ powstawania problemów z dylatacjami.