Rozbudowa zakładu MIELE z COSINUSEM

Prawie 2 kilometry w całości ocynkowanych dylatacji COSINUS SLIDE® znów zagościło w Ksawerowe przy rozbudowie zakładu MIELE. Przypadek? 💪 💪 💪

MIELE to światowy lider w produkcji urządzeń AGD, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W nowoczesnej fabryce nie mogło zabraknąć najlepszych na rynku posadzek przemysłowych dylatacji COSINUS SLIDE®.

Wybrane po raz drugi przy rozbudowie fabryki, po ok 2 latach użytkowania na pierwotnej posadzce. Sprawdziły się, co oczywiście nie dziwi. Sinusoidalne profile dylatacyjne COSINUS SLIDE® gwarantują przenoszenie największych obciążeń statycznych i dynamicznych z pośród wszystkich innych profili dostępnych na rynku oraz gwarantują bez wstrząsowe przejazdy przez szczeliny dylatacyjne.

Wykonawcą posadzki przy rozbudowie o ponad 22 tyś.m2, który również sprawdził się za pierwszym razem, była ponownie niezawodna i rzetelna firma PAL-GAZ Posadzki Przemysłowe. 👌 Perfekcyjne wykonanie posadzki, którym nie sposób się nie pochwalić. 👏👏👏
Czy może być lepsze potwierdzenie niezawodności produktu oraz firmy posadzkarskiej niż zadowolony klient, który ponownie wybiera sprawdzony produkt i wykonawcę?

Więcej informacji na temat dylatacji sinusoidalnych COSINUS SLIDE® na naszym blogu: https://dmvplus.pl/pl/blog/cosinus