Nowoczesne centrum dystrybucyjne ZALANDO w Bydgoszczy z dylatacjami sinusoidalnymi e-slide

Zalando, wiodąca europejska platforma modowa i lifestyle’owa, oraz Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, świętują zakończenie kolejnego etapu budowy nowego centrum logistycznego Zalando w Bydgoszczy. W obiekcie zastosowano liczne rozwiązania proekologiczne, takie jak zwiększona izolacja termiczna budynku, stacje ładowania samochodów elektrycznych, instalacje fotowoltaiczne na dachu, a także systemy zbierania i redystrybucji wody deszczowej opracowane zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.

W obiekcie ZALANDO w Bydgoszczy zastosowano również nasze niezawodne dylatacje sinusoidalne w technologii #sinusslide firmy HCJ. Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasze dylatacje zostały wybrane razem z innymi nowoczesnymi rozwiązaniami i jesteśmy pewni, że nie zawiodą.

Cieszymy się również, że ZALANDO dołączyło do grona światowych marek będących odbiorcami naszego niezawodnego rozwiązania dylatacyjnego.  Nasze dylatacje gwarantują brak odczucia występowania szczeliny w posadzce, brak wstrząsów i hałasów podczas przejazdów wózków widłowych. Brak konieczności zwalniania prędkości podczas przejazdów przez dylatacje, a co za tym idzie maksymalną efektywność pracy.