NAPRAWA ZNISZCZONYCH DYLATACJI przy użyciu HC-SINUS Slide Repair

Rozmieszczenie regałów i organizacja przestrzeni magazynowej musi zoptymalizować wszystkie funkcje magazynu, aby przy jak najmniejszych nakładach pracy była ona jak najbardziej efektywna.
Pierwotnie rozplanowane rozmieszczenie regałów po pewnym czasie może okazać się nietrafione i konieczna jest reorganizacja przestrzeni. Oszczędność na profilach dylatacyjnych, które pierwotnie miały być pod regałami nie zawsze się opłaca. Podczas reorganizacji przestrzeni dylatacje, na których chciano zaoszczędzić czyli cięte lub zabezpieczone jedynie blachą czy kątownikami zostają narażone na intensywny ruch wózków a ich zniszczenie to tylko kwestia czasu.

Naprawę takich dylatacji można przeprowadzić używając dylatacyjnych profili naprawczych HC-SINUS SLIDE REPAIR. Profile te są zaprojektowane do napraw i eliminują problem, lecz sama naprawa wiążę się z wieloma problemami, kosztami i przestojami magazynu. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest oczywiście zastosowanie wszędzie już na początku, profesjonalnych i najlepszych na runku sinusoidalnych profili dylatacyjnych COSINUS SLIDE. Z tymi dylatacjami rozmieszczenie regałów jest jedynie kwestią optymalizacji pracy, regały mogą być umieszczane dowolnie nawet przy samych złączach.